Wakacje wakacje w Bazie Łężyn

 

Wakacje Wakacje 🙂
A jak wakacje to odpoczynek w promieniach słonecznych. Bazę Łężyn otacza przyroda sprzyjająca kąpielom wodnym jak również słonecznym. Piękna, brązowa opalenizna jest marzeniem, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pamiętajmy o zabezpieczeniu naszej skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Podpowiemy Wam jak bezpiecznie korzystać z kąpieli słonecznych.

A zatem:
– Krem należy użyć go na pół godziny przed planowanym ponieważ musi wsiąknąć w skórę, aby odpowiednio działać, dlatego wyjściem na słońce.
– Jeśli planuje się kąpiel, skóra musi być nasmarowana wodoodpornym kremem z filtrem. Koniecznie po wyjściu z wody trzeba od razu wytrzeć się ręcznikiem ponieważ kropelki wody przyciągają promienie słoneczne (działają na nie jak soczewki), co może powodować bolesne poparzenia.
– Krem podczas wycierania się ręcznikiem oraz kontaktu skóry z piaskiem ściera się , trzeba nakładać kolejne warstwy co godzinę lub dwie.
– W trakcie opalania pamiętajmy o wrażliwych miejsca, takich jak: ramiona, nos czy skóra pod kolanami, zasługują na wyjątkową ochronę, powinno smarować się je częściej oraz bardzo dokładnie.
– W godzinach 11-15 radzimy unikać słońca wtedy promieniowanie jest najbardziej intensywne.
– Nie przyspieszajmy opalania wielogodzinne leżenie podczas upału jest najczęstszym powodem podrażnień skóry oraz udaru.
-Po opalaniu można posmarować skórę specjalnym balsamem po opalaniu , wtedy ochrona będzie większa.

Zapraszamy i życzymy samych udanych i bezpiecznych chwil podczas opalania w Bazie Łężyn.
#konin #miastokonin #bazależyn #wakacje #słońce #opalanie#odpoczynek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *